Aktualności - 2015

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

2017

2018

21.12.2015
X Rally Barbórka BIS<

Podsumowanie roku 2015

W niedzielę  6 grudnia 2015 r. odbyła się ostatnia w tym roku runda Pucharu TEDEX WRC X Rally Barbórka Bis, która wyłoniła zwycięzcę tegorocznej edycji Naszego czempionatu.

Tegorocznym Mistrzem Pucharu TEDEX został Michał Gąsior ( Mitshubisi Lancer EVO). Tytuł Vice Mistrza po zaciętej walce z Michałem zdobył Sebastian Dziadosz z  Ridergarage.pl RALLY Team, który za kierownicą swojej Hondy Civic wielokrotnie w tym sezonie udowadniał że „ośką” można powalczyć o zwycięstwo w generalce. II Vice Mistrz to Kacper Terlikowski z Topielec Off-road Team Wyszków (Citroen Saxo).

26.11.2015
X Rally Barbórka BIS<

X Rally Barbórka BIS wyłoni Mistrza rywalizacji Pucharu TEDEX WRC 2015 !!!
Zaproszenie

Wszystkich naszych kibiców, fanów, zawodników zapraszamy na finałową rundę Pucharu TEDEX WRC 2015 na X Rally Barbórka BIS. Kończąca zmagania Pucharu TEDEX WRC impreza rajdowa odbędzie się 6 grudnia 2015 r. Podczas zmagań na „odcinkach specjalnych” poznamy tegorocznego Mistrza naszego czempionatu. Aktualny lider Pucharu Michał Gąsior ( Mitsubisi Lancer ) stanie do walki o tytuł z Sebastianem Dziadoszem ( Honda Civic ) który traci tylko 2 pkt. do lidera tegorocznej edycji Pucharu TEDEX.

Wszystkie informacje o imprezie znajdziecie na stronie rajdu pod adresem www.barborkabis.pl oraz na naszym profilu na Facebooku pod adresem www.facebook.com/PucharTedex

23.11.2015
1 RALLY RACING CZERWIŃSK<

1 RALLY RACING CZERWIŃSK
Relacja

Rywalizacja w tegorocznej edycji Pucharu TEDEX WRC zbliża się ku końcowi do zakończenia naszego czempionatu.  W sobotę 21 listopada 2015 odbył się  I Rally Racing Czerwińsk, który był przedostatnią runda RSMAKC oraz VIII Rundą Pucharu TEDEX WRC. Czerwińsk przywitał wszystkich zawodników typowo jesienną pogodą od samego rana padał deszcz i było zimno. Załogi miały do pokonania 4 „odcinki specjalne” które przejeżdżali w dwóch pętlach.  Organizator imprezy AK Centrum tym razem stanął na wysokości zadania i przygotował dla załóg naprawdę szybkie próby na których nie liczyła się tylko moc silnika ale też technika jazdy.


 

18.11.2015
1 RALLY RACING CZERWIŃSK<

1 RALLY RACING CZERWIŃSK
Zaproszenie

W dniu 21 listopada 2015r ( sobota) w ramach obchodów 950 - lecia Czerwińska n/d Wisła rozegrany zostanie  

"1 RALLY RACING CZERWIŃSK" o PUCHAR WÓJTA CZERWIŃSKA N/D WISŁA"

Rajd wpisany jest w kalendarz Polskiego Związku Motorowego jako:
·  VIII Runda Samochodowych Mistrzostw Pucharu Polski Centralnej
·  VIII Runda Pucharu "TEDEX WRC".


 

18.11.2015
2 Rajd Arłamów

2 Rajd Arłamów
Relacja

BRYAN WICEMISTRZEM !!!

Końcówka sezonu LOTOS Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski okazała się niezwykle emocjonująca Po zwycięstwie w 2. Rajdzie Arłamów tytuły Rajdowych Samochodowych Mistrzów Polski zdobyli Łukasz Habaj i Piotr Woś! Do samego końca trwała walka o zwycięstwo. Zadecydował punktowany Power Stage.


 

09.11.2015
2 Rajd Arłamów

2 Rajd Arłamów
Zaproszenie

Już w najbliższy piątek, 13 listopada  o godzinie 15.30 rusza 2 Rajd Arłamów, który jest ostatnią rundą LOTOS Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Lista zgłoszeń, choć liczy zaledwie 28 załóg, zwiastuje duże emocje. Zwłaszcza w czołówce stawki, gdzie w walce o tytuł Rajdowego Mistrza Polski wciąż pozostaje trzech kierowców.


 

23.10.2015
Rajd Nadwiślański

49. Rajd Dolnośląski
Relacja

W dniach 17-18 października 2015 r. odbył się 49 Rajd Dolnośląski, 7. runda LOTOS Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Start znajdował  się w Parku Szachowym w Polanicy Zdroju , natomiast park serwisowy w pięknie położonym Zieleńcu.  Na kultowe ściganie Automobilklub Ziemi Kłodzkiej przygotował 12 odcinków o łącznej długości prawie 127km.


 

14.10.2015
Rajd Nadwiślański

49. Rajd Dolnośląski
Zaproszenie

Wielkimi krokami zbliża się 7 Runda RSMP 49. Rajd Dolnośląski w którym wystartują, aż dwie załogi z logo TEDEX. Aktualny lider klasyfikacji RSMP Bryan Bouffier startuje z numerem  1, drugą załogą wspieraną przez TEDEX jest załoga Patryk Osowiecki/Adam Piwoński, chłopaki powalczą w klasie HR3 startując  Oplem Astra.
Już dziś wszystkich kibiców zapraszamy do śledzenia Naszego profilu na FB gdzie pod adresem www.facebook.com/TedexRallyTeam znajdziecie wszystkie goorące newsy z odcinków specjalnych.
Uwaga mamy dla Was małe niespodzianki, szukajcie Nas na odcinkach i w parku serwisowym. J
Do zobaczenia TEDEX Rally Team.


 

06.10.2015
Rajd Nadwiślański

XVIII RALLY WYSZKÓW
Relacja

W miniony weekend w Wyszkowie rozegrana została VII Runda Pucharu TEDEX WRC Rally Wyszków. Na starcie imprezy zorganizowanej przez AK Centrum stanęło 40 załóg, które podczas dwudniowych zmagań miały do pokonania 12 „odcinków specjalnych” zlokalizowanych na terenie Wyszkowa oraz przyległych Gmin Długosiodło i Rząśnik.  Już od pierwszego odcinka specjalnego zlokalizowanego na terenie PEC Wyszków wiedzieliśmy, że ten rajd będzie pełen niespodzianek – i tak też się stało. Ostatecznie w klasyfikacji generalnej imprezy oraz w klasyfikacji VII Rundy Pucharu Tedex zwyciężył Mikołaj Mielcarz za kierownica BMW 318is, drugie miejsce na podium w klasyfikacji generalnej zajął Maciej Papis ( Peugeot 206 ) a podium uzupełnił Kacper Terlikowski (Citroen Saxo), zajmując jednocześnie 2 miejsce w klasyfikacji Pucharu.  Na 4 miejscu w generalce uplasował się Bartek Kowalski (Opel ASTRA), który w kl. Pucharu TEDEX ukończył imprezę na 3 miejscu. 
Do końca rywalizacji w tegorocznej edycji Pucharu TEDEX pozostały jeszcze tylko 2 imprezy czyli Rally Brukman oraz rozegrany na początku grudnia Rally Barbórka „BIS” Przypominamy, że wszystkie informacje na temat Naszych imprez znajdziecie na Fan Pagu Puchar TEDEX pod adresem www.facebook.com/PucharTedex


 

25.09.2015
Rajd Nadwiślański

XVIII RALLY WYSZKÓW
Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji i nie tylko do udziału
 w cyklicznej imprezie - rajdzie, który w bieżącym roku obchodzić będzie pełnoletniość, z uwagi, na fakt 18-tej jej edycji. Impreza, corocznie jest jednym z najważniejszych wydarzeń i zgodnie z wpisanym kalendarzem imprez zaplanowanych przez Urząd Miasta i Gminy Wyszków, odbędzie się w dniach 03 - 04. 10. 2015r

 

25.09.2015
Rajd Nadwiślański

Rajd Nadwiślański
Relacja

W dniach 18-20 września 2015 r. rozpoczęty się zmagania w Rajdzie Nadwiślańskim, szóstej rundzie LOTOS Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Pogoda tym razem nie była tak łaskawa. Odcinki były bardzo mokre i pokryte sporą ilością błota i drobnych kamieni.

Bryan Bouffier  jadący w barwach TEDEX Fordem Fiestą Proto rozpoczął dzień jako lider. Swoją pozycje jednak stracił po kilku pierwszych odcinkach.


16.09.2015
II Rally Warsaw

Rajd Nadwislański

Jeszcze tylko 3 dni dzielą Nas od VI Rundy RSMP, którą tym razem stanowił będzie Rajd Nadwiślański. Na starcie imprezy zjawi się cała czołówka naszego krajowego czempionatu na czele z wspieranym w tym sezonie przez firmę TEDEX Bryanem Bouffier tworzącym załogę z Thibault DE LA HAYE.  Bryan wystartuje w Puławach jak lider klasyfikacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Jedno jest pewne podczas Rajdu Nadwiślańskiego na brak emocji narzekać nie będziemy bo w kolejce po tytuł Rajdowego Mistrza Polski A.D 2015 jest jeszcze Łukasz Habaj oraz Grzegorz Grzyb, którzy na pewno od samego początku będą atakować i walczyć o cenne sekundy na odcinkach specjalnych Rajdu Nadwiślańskiego.

Wszystkich kibiców już dziś zapraszamy do śledzenia Naszego profilu na FB pod adresem www.facebook.com/PucharTedex , gdzie na bieżąco będziemy prowadzili relację z Rajdu.

Uwaga !!! Podczas trwania Rajdu Nadwislańskiego wspólnie ze Stec Rally Rent przygotujemy dla Was konkurs w którym do wygrania będzie nagroda niespodzianka.

Pamiętajcie w najbliższy weekend 19-20 września 2015 wspólnie kibicujemy na odcinkach specjalnych Rajdu Nadwiślańskiego !!!!!

 


15.09.2015
II Rally Warsaw

II Rally Warsaw

Michał Gąsior za kierownicą Mitshubisi Lancer okazał się najszybszy na odcinkach specjalnych II Rally Warsaw a tym samym umocnił swoją pozycję na fotelu lidera tegorocznej edycji Pucharu TEDEX WRC na 3 rundy przed końcem tegorocznych zmagań. Michał już od pierwszego odcinka specjalnego wypracował sobie bezpieczną przewagę i pomimo ataków Bartka Winiarka (Audi Quatrro ) i Sebastiana Dziadosza ( Honda Civic ) do końca rajdu prowadził w klasyfikacji generalnej pomimo kończącego się w jego Lancerze sprzęgła osiągnął metę wygrywając generalkę II Rally Warsaw a tym samym klasę OPEN. W zorganizowanej przez AK Centrum imprezie na starcie stanęły 32 załogi jednak nie wszystkim było dane dotrzeć do mety zlokalizowanej przy ul. Ordona w Warszawie.

 


11.09.2015
II Rally Warsaw

Po wiśle

Tegoroczna edycja Rajdu Wisły na pewno na długo zostanie w pamięci wszystkich kibiców rajdowych nie tylko ze względu na bardzo wymagające odcinki specjalne ale z pewnością za sprawą walki o cenne sekundy na odcinkach specjalnych pomiędzy wspieranym przez TEDEX Bryanem Bouffier a Łukaszem Habajem. Już od pierwszego odcinka specjalnego byliśmy świadkami zaciętej rywalizacji o zwycięstwo w generalce imprezy i kolejne punkty w klasyfikacji generalnej RSMP. Bryan Bouffier startujący w tym sezonie za kierownicą Forda Fiesta Proto od Stec Rally Rent po raz kolejny udowodnił, że nie zapomniał jak się jeździ na polskich OS-ach i z 13 sekundową przewagą zwyciężył w Wiśle z Łukaszem Habajem, który oprócz Grzegorza Grzyba jest jednym z pretendentów do tytułu Rajdowego Mistrza Polski.  Do końca rywalizacji w naszym rajdowym czempionacie pozostały jeszcze 3 rajdy podczas, których z pewnością będziemy świadkami zaciętej rywalizacji. Dlatego już za tydzień zapraszamy na Rajd Nadwiślański, który zostanie rozegrany w malowniczych okolicach Puław. Podczas VI rundy RSMP emocji z pewnością nie zabraknie. Oczywiście na żywo specjalnie dla Was będziemy prowadzili na Naszym profilu FB relację z tej imprezy tym bardziej, że jest ona wyjątkowa nie tylko dla Nas ale także dla stajni rajdowej Stec Rally Rent która zbudowała i na każdym rajdzie dba o Forda Fiesta Proto, którym startuje wspierany przez firmę TEDEX Bryan Bouffier !!!!

Do zobaczenia na odcinkach specjalnych Rajdu Nadwiślańskiego

 


09.09.2015
II Rally Warsaw

II Rally Warsaw

Wrzesień jest dla Nas wyjątkowo „rajdowym” miesiącem tydzień temu z zapartym tchem śledziliśmy zaciętą walkę  Bryana Bouffier za kierownica Forda Fiesty Proto z Łukaszem Habajem w Ford Fiesta R5 na odcinkach specjalnych 61 Rajdu Wisły. Oczywiście z tej rywalizacji zwycięsko wyszedł wspierany przez firmę TEDEX Bryan Bouffier.   Jak sami wiecie bez rajdowego dreszczyka emocji ciężko Nam żyć dlatego już w najbliższą niedzielę zapraszamy an VI Rundę Puchar TEDEX WRC 2015 – II Rally Warsaw.  Tym razem zapraszamy na przygotowane przez AK Centrum odcinki specjalne zlokalizowane w Warszawie. Trasa rajdu liczy ok. 60 km, na której załogi będą miały do pokonania 10 odcinków specjalnych zlokalizowanych na terenie Warszawy.

Wszystkie informacje na temat imprezy znajdziecie na stronie rajdu pod adresem http://ak-centrum.pl/warsawrally/

Wszystkich kibiców, którzy z różnych względów nie będą mogli dotrzeć na odcinki II Rally Warszaw informujemy, że jak zwykle na bieżąco będziemy Was informować o wydarzeniach na trasie rajdu za pośrednictwem naszego FB www.facebook.com/PucharTedex

 


13.08.2015
24 Rajd Rzeszowski

Zdobyli Przasnysz !!!!!

W miniony weekend aż 4 zawodników startujących w tegorocznej edycji Pucharu TEDEX WRC zmierzyło się z odcinkami rozegranego w Przasnyszu Kryterium Orlika.

 


13.08.2015
24 Rajd Rzeszowski

24 Rajd Rzeszowski
68 załóg na starcie w Boguchwale

68 spośród 71 zgłoszonych załóg znalazło się na liście startowej 24 Rajdu Rzeszowskiego który odbył się 8 sierpnia 2015 r.

Z numerem 1 na trasę wyruszył Bryan Bouffier i Thibault de la Haye jadący Fordem Fiestą Proto w barwach Tedex a  przygotowanym przez Stec RallyRent . Z numerem 2 wystartował - Grzegorz Grzyb i Robert Hundla w Fordzie Fiesta R5, a z „3”– Łukasz Habaj i Piotr Woś w bliźniaczej Fieście.


03.07.2015
XIX  Rally Mińsk Mazowiecki – V Runda Pucharu TEDEX WRC

XIX Rally Mińsk Mazowiecki
V Runda Pucharu TEDEX WRC
RELACJA

W ostatnia niedzielę czerwca odbyła się V Runda Pucharu TEDEX WRC Rally Mińsk Mazowiecki, na starcie imprezy stanęły 23 załogi z czego aż 12 zawodników Pucharu TEDEX. Start imprezy oraz pierwszy odcinek specjalny zlokalizowany został tym razem w miejscowości Kołbiel skąd zawodnicy ruszyli do rywalizacji. Załogi miały do pokonania 5 odcinków specjalnych w dwóch pętlach. Od startu OS 1  Kołbiel Targowisko prowadzenie objął Sebastian Dziadosz w Hondzie Civic i pomimo atakujących go ciągle Rafała Bańki ( Subaru Legacy ) oraz Michała Gąsiora (Mitshubisi Lancer EVO X), dowiózł zwycięstwo do mety wygrywając  w klasyfikacji generalnej rajdu oraz w klasie. Sebastian został również zwycięzcą V Rundy Pucharu TEDEX WRC. Drugie miejsce w generalce zajął Rafał Bańka (Subaru Legacy ) a podium uzupełnił Michał Gąsior ( Mitshubisi Lancer ) .


23.06.2015
XIX  Rally Mińsk Mazowiecki – V Runda Pucharu TEDEX WRC

XIX Rally Mińsk Mazowiecki – V Runda Pucharu TEDEX WRC

Wszystkich kibiców śledzących zmagania załóg walczących w tegorocznej edycji Pucharu TEDEX WRC w najbliższą niedzielę 28 czerwca 2015r, zapraszamy na Rally Mińsk Mazowiecki. Tegoroczna edycja imprezy to nowe odcinki specjalne przygotowane jak zawsze przez AK Centrum.

Tegoroczny rajd odbędzie się w cyklu jednodniowym, w zaplanowanym i zatwierdzonym kalendarzu PZM. Będą nowe próby jak i te sprawdzone, najbardziej przez Was cenione.

Trasa rajdu : KOŁBIEL – RUDNO - PAŁAC FUNDACJI MONIKI GAWRYLAK. –- GRĘBISZEW - HOTEL „EKWOS” - MIŃSK MAZOWIECKI –  JANÓW.

Rozegranych zostanie 10 prób sportowych, w czterech lokalizacjach.  w tym dwie jako ‘SUPER PRÓBY”

Start dniu 28 czerwca 2015r, / niedziela / o godz 10.00 w Kołbieli, ul. Szkolna 1, z przed Urzędu Gminy.

Zapraszamy wszystkich zawodników do zgłoszenia swojego udziału w XIX Rally Mińsk Mazowiecki 2015, szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na stronie internetowej rajdu pod adresem 
http://ak-centrum.pl/rallyminsk/
oczywiście w trakcie trwania rajdu na profilu FB Puchar TEDEX będziecie mogli śledzić na żywo zmagania zawodników.


23.06.2015
Powrót w wielkim stylu !!!

Powrót w wielkim stylu !!!

Bryan Bouffier pilotowany przez  Thibault de la Haye w Fordzie Fiesta Proto od Stec Rally Rent stanęli na najwyższym stopniu podium 11 Rajdu Kaszub 2015. Powracający na polskie OS-y Bryan jadący w barwach TEDEX WRC po raz kolejny dostarczył kibicom prawdziwych emocji jakich dawno nie było na odcinkach specjalnych  RSMP.  Już w sobotni poranek podczas odcinka testowego można było przewidzieć , że walka o zwycięstwo w rajdzie będzie bardzo zacięta. W kolejce na podium za Bryanem był Grzegorz Grzyb i Łukasz Habaj, którzy nie odpuszczali  i dosłownie do ostatniego kilometra odcinka specjalnego Power Stage w Gdańsku gonili Bryana, który już na początku rajdu wyrobił sobie bezpieczną przewagę i dowiózł do mety pierwsze miejsce. Bryan zwyciężył w rajdzie z przewagą 6,1 sek nad Grzegorzem Grzybem w Fordzie Fiesta R5.  Niestety o tak dużym szczęściu nie może mówić Patryk Osowiecki pilotowany przez Adama Piwońskiego. Załoga Hondy Civic jadącą w klasie 4N podczas pierwszego przejazdu OS Kartuzy zameldowała się na mecie na 2 miejscu w klasie, jednak podczas drugiego przejazdu OS Kartuzy skrzynia Hondy odmówiła posłuszeństwa co przekreśliło szansę na dobry wynik. Ostatecznie Patryk skorzystał z Rally 2 i ukończył rajd na 7 miejscu w klasie.

Naszym załogom gratulujemy a wszystkim kibicom dziękujemy za śledzenie Naszego profilu na FB i już dziś zapraszamy na Rajd Rzeszowski, mamy nadzieję że będziecie razem z Nami.

17.06.2015
W mocnej obsadzie ruszamy na Kaszuby !!!!

W mocnej obsadzie ruszamy na Kaszuby !!!!

Już w najbliższy weekend  19-21 maja 2015 zapraszamy wszystkich naszych kibiców na 11 Rajd Kaszub.  Przed nami 3 runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na Kaszuby ruszamy w mega mocnej obsadzie, w rajdzie wystartują aż dwie załogi z logo TEDEX WRC naklejonym na swoich autach. Bryana Bouffier nikomu nie trzeba przedstawiać, uwielbiany przez Polskich kibiców Francuz wrócił do Nas w Fordzie Fiesta Proto zbudowanym przez Stec Rally Rent. Bryan swoim powrotem sprawił Nam wielką niespodziankę i dodał smaku rywalizacji na polskich odcinkach specjalnych.  Drugim kierowcą który wystartuje w Rajdzie Kaszub jest doskonale Wam znany Patryk Osowiecki tworzący załogę Adamem Piwońskim. Załoga Hondy Civic staje do rywalizacji w klasie 4N. Patryk z Adamem bardzo szybko odnaleźli się w nowym aucie i na pewno dostarczą Nam wielu rajdowych emocji w trakcie zbliżającego się weekendu.

Już dziś zapraszamy Was na relację z 3 rundy RSMP, którą specjalnie dla Was będziemy prowadzili na FB TEDEX WRC, oczywiście wszystkich kibiców zapraszamy do Parku Serwisowego pod namiot Stec Rally Rent gdzie będą czekały na Was małe niespodzianki J

W najbliższy weekend musimy mocno trzymać kciuki za Naszych

15.06.2015
Rajd Karkonoski

Sebastian Dziadosz najszybszą „ośką” 46 Rajdu Festiwalowego.

Znana wszystkim kibicom Pucharu TEDEX WRC załoga Hondy CIVIC  Sebastian Dziadosz/Marcin Dziadosz w miniony weekend walczyła na odcinkach specjalnych 46 Rajdu Festiwalowego. W mocno obsadzonej klasie 3  oklejona w barwy TEDEX WRC Honda Civic zajęła 1 miejsce w klasie i wysokie 8 w kl. generalnej imprezy.  Na uwagę zasługuje fakt, iż Sebastian z Marcinem pierwszy raz startowali w Opolu i nie liczyli na tak duży sukces z uwagi na fakt, iż lista zgłoszeń wyglądała bardzo ciekawie.  Już po sobotnim prologu załoga złapała dobre tempo, które utrzymali aż do ostatniego niedzielnego odcinka specjalnego.

Panowie gratulujemy !!!!!11.06.2015
Rajd Karkonoski

Sebastian Dziadosz powalczy w Opolu !!!

Już w najbliższy weekend 13-14.06.2015, aż 119 załóg stanie do rywalizacji na odcinkach specjalnych 46 Rajdu Festiwalowego, który jest jedną z najstarszych imprez rajdowych w Polsce.  W sobotnie popołudnie zawodnicy zmierzą się z miejskim odcinkiem specjalnym wytyczonym na Wałach Kanału Ulgi w Opolu aby w niedzielę zmierzyć się z kolejnym odcinkami specjalnymi.  Na trasie rajdu nie zabraknie znanego z Pucharu TEDEX WRC Sebastiana Dziadosza, który za kierownicą swojej Hondy Civic zamierza powalczyć o jak najwyższe miejsce w klasie i oczywiście w generalce imprezy. Na prawy fotelu Sebastiana zasiądzie jak zwykle Marcin Dziadosz. Załoga w barwach TEDEX WRC bardzo intensywnie przygotowuje zarówno siebie jak i auto do startu by nie zawieźć zarówno swoich kibiców jak również kibiców śledzących ich zmaganie w tegorocznej edycji Pucharu TEDEX WRC.

Przygotowania do startu  możecie śledzić na FB załogi pod adresem www.facebook.com/RIDERGarageRallyTeam  oraz na profilu Puchar TEDEX WRC.

Pamiętajcie już w najbliższy weekend kibicujemy wspólnie Sebastianowi i Marcinowi !!!!03.06.2015
Rajd Karkonoski

X RALLY PIASECZNO 2015
RELACJA

W miniony weekend Gmina Piaseczno i Lesznowola gościły załogi startujące w X Rally Piaseczno 2015, stanowiącym IV rundę RSMAKC oraz IV rundę Pucharu TEDEX WRC. Na starcie organizowanej przez AK Centrum imprezy stanęło 45 załóg w tym aż 14 zawodników rywalizujących w Pucharze TEDEX WRC. W sobotę załogi  miały do pokonania 5 „OS-ów” w dwóch pętlach.19.05.2015
Rajd Karkonoski

X RALLY PIASECZNO 2015

Drodzy zawodnicy, kibice, serdecznie zapraszamy dn. 30-31.05.2015 r. wszystkich pragnących spędzić weekend w sympatycznej sportowej atmosferze do udziału w kolejnym już : "X     RALLY      PIASECZNO    2 0 1 5"


·  III RUNDA MOŁ PZM
·  IV RUNDA RSMAKC
·  IV RUNDA TEDEX WRC
Jak corocznie rozgrywany w ramach kultowej imprezy miejskiej: " PIKNIKU RODZINNEGO" W jubileuszowej edycji rajdu będą nowe próby, w nowej lokalizacji, jak i te wyselekcjonowane z dotychczas rozegranych.19.05.2015
Rajd Karkonoski

30 Rajd Karkonoski 2015

Wielki powrót MISTRZA !!!!

Ruszając wczesnym sobotnim rankiem na Rajd Karkonoski wiedzieliśmy, że wspierane przez TEDEX WRC załogi dadzą z siebie 100% i dostarczą Nam jak zawsze niesamowitych emocji  którymi na bieżąco dzieliliśmy się z Wami za pośrednictwem Naszego profilu na FB.11.05.2015
1 Rajdu Spalski 2015

30 Rajd Karkonoski 2015

Serdecznie zapraszamy w najbliższy weekend 16-17 maja 2015 na 30 Rajd Karkonoski 2015, który jest II rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.  W tegorocznej edycji imprezy nie zabraknie też załogi wspieranej przez TEDEX WRC. Patryk Osowiecki i Adam Piwoński tym razem na swoją Honde Civic nakleją numer startowy 66 i ruszą do rywalizacji jako 3 załoga w klasie 4N, w której do rywalizacji zgłosiło się łącznie 13 załóg.
Mamy nadzieję, że chłopaki jak zwykle staną na wysokości zadania i zjawią się na mecie w Jeleniej Górze na wysokim miejscu w klasie tak jak miało to miejsce podczas I rundy w Świdnicy, gdzie udało się wygrać odcinek specjalny.  Mocno trzymamy kciuki a Wszystkich wybierających się na rajd kibiców zapraszamy już dziś pod namiot TEDEX gdzie będą czekały na Was drobne upominki J
Oczywiście wszystkie aktualne informacje znajdziecie na naszym FB.11.05.2015
1 Rajdu Spalski 2015

1 Rajd Spalski 2015

W ostatni weekend  udaliśmy się do Spały gdzie firma TEDEX była jednym z głównych sponsorów Super KJS 1 Rajd Spalski 2015 rozegranego równolegle z rajdem okręgowym. Do startu w imprezie zgłosiło się 26 załóg z czego 12  rywalizowało w Super KJS. Zawodnicy rywalizowały na  2 OS-ach ( Lesisko i Feliksów ) zlokalizowanych w malowniczych okolicach Spały i mieli do pokonania łącznie 18 km OS-owych w 3 trzech pętlach.  30.05.2015
XVI RALLY WYSZKÓW

Załoga TEDEX WRC w RSMP

Miło Nam oficjalnie poinformować, iż wspierana przez TEDEX WRC załoga Patryk Osowiecki/Adam Piwoński ukończyła pierwszą rundę RSMP w kl. 4N na 4 miejscu w klasie. Patryk z Adamem zapisali również na swoim koncie pierwsze OS-owe zwycięstwo na odcinku miejskim w Świdnicy.

Mamy nadzieję, że nie ostatnie w tym sezonie. :)

Brawo Panowie !!!!

https://youtu.be/ZLCa3Io7dTU 

28.04.2015
XX Rally Mazowieckie Szutry

XX Rally Mazowieckie Szutry

Jubileuszowe XX Rally Mazowieckie Szutry za nami. Na starcie tegorocznej edycji imprezy stanęły 24 załogi wśród których 96 % załóg to zawodnicy Pucharu TEDEX WRC. Załogi miały do pokonania 5 odcinków specjalnych w dwóch pętlach zlokalizowanych na terenie Warszawy. Pomimo cieplej wiosennej pogody i ciekawych prób nie wszyscy osiągnęli PKC 10 zlokalizowany na kopalni piasku wiślanego Polbot Kruszywa. Odcinki specjalne były szybkie i wymagające sporych umiejętności prowadzenia auta.24.04.2015
Puchar Wiosny 2015

I Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski
43 Rajd Świdnicki Krause

Już jutro rusza I Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 43 Rajd Świdnicki Krause. Wspierana przez firmę Tedex załoga Patryk Osowiecki pilotowany przez Adama Piwońskiego już są w Świdnicy. Rajdową bronią na ten sezon Naszej załogi jest Honda Civic Type R.

Panowie trzymamy za Was kciuki.21.04.2015
Puchar Wiosny 2015

Puchar Wiosny 2015

Za Nami kolejny rajd podczas którego zawodnicy startujący w barwach TEDEX WRC dali popis swoich umiejętności, kończąc tym samym zmagania w zorganizowanej przez Automobilklub Polski imprezie. Zobaczcie sami co chłopaki powiedzieli po imprezie.17.04.2015
XVI RALLY WYSZKÓW

ZAPROSZENIE
JUBILEUSZOWY RAJD SAMOCHODOWY
"XX RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY"
o PUCHAR PREZESA POLBOT - KRUSZYWA
Warszawa 26 kwietnia . 2015

·  III Runda Samochodowych Mistrzostw Pucharu Auto Koło Centrum
·  III Runda Pucharu Tedex WRC

Tedex S.A. wraz ze współorganizatorem Auto Koło Centrum zaprasza wszystkich sympatyków, kierowców, zarówno amatorów jak i zawodników licencjonowanych którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji do udziału w Jubileuszowej imprezie w dniu 26 kwietnia br.(niedziela). Tradycyjnie trasa będzie liczyła około 90 km składać się będzie z 2 sekcji. Rozegranych zostanie 10 prób sportowych. Wszystkie próby rozegrane zostaną na zamkniętych, zabezpieczonych trasach o różnej konfiguracji typu "OS", łatwych w nawigacji, ponieważ trasy prób wyznaczone będą naturalnym ukształtowaniem terenu, ze znikomą ilością słupków, szybkich, zarazem technicznych, wszystkie o max. dopuszczalnych długościach, dają widowiskową frajdę z jazdy pełnymi bokami.

Zwycięzcom klasyfikacji generalnej , klasach i grupy "RWD", wręczone zostaną puchary Kierowcy i Pilota.
Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest posiadanie ważnego prawa jazdy, samochodu z ważnym przeglądem technicznym, aktualnym ubezpieczeniem OC i NNW, Pilota, który ukończył 18 lat, 2 kasków, oraz chęć spędzenia wolnego czasu w miłej, towarzyskiej sportowej atmosferze. Zapewniamy jak zawsze oprawę medialną, doskonałą towarzyską atmosferę, niespodzianki dla startujących jak i Osób towarzyszących.
Firma Tedex jak zawsze będzie wspierała uczestników rajdu posiłkiem jak i wszelka pomocą.

Nie przegap takiej okazji, Zgłoś swój udział i wystartuj w imprezie jaka nie często się zdarza, która daje tyle satysfakcji z jazdy.
UWAGA:

Prosimy wszystkich zawodników biorących udział w Pucharze Tedex WRC ( którzy jeszcze nie zdążyli ) o oklejenie swoich aut zgodnie ze wzorem lub jeśli nie jest to możliwe umieszczenie naklejek w innych widocznych miejscach.
Do zobaczenia
Tedex Rally Team

 

 

01.04.2015
XVI RALLY WYSZKÓW

NOWY TERMIN ROZEGRANIA XX RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY

INFORMACJA

Drodzy nasi Uczestnicy, Kibice, Sympatycy, Osoby nas wspierające, pragniemy poinformować  iż:


" XX RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY"
o PUCHAR PREZESA POLMOT - KRUSZYWA.

rozegrana zostanie w nowym terminie tj.
25 - 26. 04. 2015r.

Zmiana terminu spowodowana jest nagłym wyznaczeniem nowego terminu Walnego Zgromadzenia Członków Automobilklubu Łódzkiego na dzień 11 kwietnia 2015 r, podczas którego musi być obecny organizator rajdu w związku z wyborami nowych Władz Klubu, jak i PZM, na którym obecność jest obowiązkowa. Drugim wydarzeniem jest Uroczysta Gala z okazji obchodów 25 rocznicy powstania Firmy TEDEX, w dniu 10.04.2015r. Złożenie tych faktów, powoduje konieczność przeniesienie rajdu na pierwszy dogodny termin realizacji tj. 25-26 kwietnia 2015 r. , ponieważ w dniu 18 kwietnia 2015 r., Automobilklub Polski, organizuje swoją coroczną, cykliczną imprezę: "Puchar Wiosny". Przyzwoitość nasza nie pozwala, na dublowanie imprez.

Pragniemy jeszcze raz przeprosić, za zaistniałą niezamierzoną sytuacje.
Do zobaczenia!

 

26.03.2015
XVI RALLY WYSZKÓW

II Runda Pucharu TEDEX WRC
VII Rally Mazowsze 2015

W niedzielę 22.03.2015 r odbyła się II Runda Pucharu TEDEX WRC VII Rally Mazowsze 2015. Na starcie tegorocznej edycji imprezy stanęło 41 załóg, które rywalizowały na trasie Rajdu zlokalizowanej tym razem w Nowym Dworze Mazowieckim i okolicach. Patronem honorowym tegorocznej edycji imprezy był Marszałek Województwa Mazowieckiego, który wraz z włodarzami Nowego Dworu Mazowieckiego, Zakroczymia oraz Czerwińska nad Wisłą udostępnił niezwykle ciekawe tereny na których rozegrane zostało łączenie 10 odcinków specjalnych w tym aż 3 Super Próby. Zawodnicy rywalizowali na nich o Pucharu ufundowane przez Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego, Burmistrza Zakroczymia oraz Puchar Wójta Gminy Czerwińsk nad Wisłą.

17.03.2015
XVI RALLY WYSZKÓW

22 marca 2015 r załogi walczące w Pucharze TEDEX WRC staną na starcie VII Rally Mazowsze

Już w najbliższą niedzielę 22 marca 2015 r załogi walczące w Pucharze TEDEX WRC staną na starcie VII Rally Mazowsze. Impreza jest II Rundą Pucharu TEDEX WRC oraz II Rundą RSMAKC. W tegorocznej edycji rajdu zawodnicy zmierzą się z „odcinkami specjalnymi” zlokalizowanym w Nowym Dworze Mazowieckim, Zakroczymiu oraz Czerwińsku Nad Wisłą. Start do imprezy zaplanowany został sprzed Urzędu Miasta i Gminy w Nowym Dworze Mazowieckim. 
Zapraszamy już dziś na stronę rajdu pod adresem http://www.ak-centrum.pl/rallymazowsze/vii-rally-mazowsze-zaproszenie/#more-68 gdzie znajdziecie wszystkie informacje dotyczące imprezy na którą już dziś zapraszamy !!!!!

Oczywiście na bieżąco będziemy Was informować o niespodziankach jakie dla zawodników przygotował organizator imprezy AK Centrum.

19.02.2015
XVI RALLY WYSZKÓW

50 Rallye Monte Calvaria 2015

50 Rallye Monte Calvaria 2015 aż 14 zgłoszeń zawodników PUCHARU TEDEX WRC 2015

Już w najbliższy piątek 20 lutego 2015 wystartuje po raz 50 Rallye Monte Calvaria. Impreza organizowana przez Automobliklub Polski jest najstarszym rajdem dla kierowców amatorów w Polsce i co roku przyciąga na start ponad 100 załóg. W tym roku nie jest inaczej, na opublikowanej na stronie rajdu liście zgłoszeń widnieje aż 145 załóg!  Tegoroczna edycja imprezy rozpoczyna się już w piątek 20 lutego 2015 i jest imprezą dwuetapową.  Załogi biorące udział w rajdzie od godz. 16:30 zaczną odbiór dokumentów po którym odbędzie się badanie kontrolne oraz start honorowy w którym uczestniczył będzie sam Burmistrz Góry Kalwarii . Dariusz Zieliński. Po ceremonii startu  rozegrane zostaną dwa nocne odcinki specjalne na Autodromie Bemowo.  W sobotę 21.02.2015r., ciąg dalszy rywalizacji. Pierwsze próby zlokalizowane są na Autodromie Bemowo, skąd zawodnicy ruszą na kolejne „OS-y” zlokalizowane na trasie do Góry Kalwarii gdzie rywalizację tradycyjnie zakończy Super Próba w centrum Góry Kalwarii na ul. Ks. Sajny.

13.02.2015
XVI RALLY WYSZKÓW

I Runda Pucharu TEDEX WRC – Winter Rally 2015

W niedzielę 08.02.2015r odbyła się pierwsza inauguracyjna I Runda Pucharu TEDEX WRC – Winter Rally 2015. Na starcie rajdu organizowanego przez Auto Koło Centrum stanęło 47 załóg w tym aż 30 załóg, które zgłosiły się do rywalizacji w tegorocznej edycji Pucharu TEDEX WRC.

Winter Rally był rajdem zimowym nie zabrakło więc śniegu i lodu na „odcinkach specjalnych” przygotowanych przez członków AK Centrum.  Pierwsza załoga startująca w rajdzie i pierwszy z zawodników walczących w Pucharze TEDEX WRC w składzie Rafał Bańka/ Emil Uszyński (Subaru Legacy) podjechała na PKC punktualnie o 09:00 i ruszyła do rywalizacji. Niestety Rafał zakończył swój udział w rajdzie już na drugim odcinku uszkadzając przednie zawieszenie Subaru i odpadł z dalszej rywalizacji. Załogi miały do pokonania 5 odcinków specjalnych, które pokonywali w dwóch pętlach.  Warunki na odcinkach były trudne jak na rajd zimowy przystało ,dlatego też wszystkie załogi dzielnie walczyły o cenne sekundy na pokrytej śniegiem i lodem trasie rajdu.


 

27.01.2015
XVI RALLY WYSZKÓW

Zakończenie sezonu 2014 r.

Wśród licznych gości, zawodników, organizatorów, sędziów wręczone zostały puchary Tedex WRC  i Tedex 126p, jak i trofea AK Centrum.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom jak i pozostałym zawodnikom. Postawa naszych zawodników, którzy borykali się z wieloma trudnościami zasługuje na wielkie słowa uznania. Łączyli oni przez ostatnie 12 miesięcy obowiązki zawodowe z rajdami, niekiedy borykali się z poważnymi usterkami aut, ale nie poddawali się i dzielnie towarzyszyli  nam w kolejnych runach. Dzięki rajdom Nasi zawodnicy tworzą grupa przyjaciół, będących ze sobą na dobre i na złe zarówno na drodze jak i poza nią, co jest niezwykłą rzadkością w czasach dzisiejszego sportu.

21.01.2015
XVI RALLY WYSZKÓW

6 edycji PUCHARU TEDEX WRC 2015

Dzień dobry !!!!!

Wiemy, że kazaliśmy Wam długo czekać ale chyba było warto. 
Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem 6 edycji PUCHARU TEDEX WRC 2015, który jak zwykle będziemy organizowali wraz z Auto Koło Centrum. Wszystkie rundy Pucharu TEDEX WRC rozgrywane będą w ramach imprez organizowanych przez AK CENTRUM. 

Chętnych zawodników zapraszamy do kontaktu z Nami przez oficjalny adres email puchartedexwrc2015@gmail.com , pozostałe informacje znajdziecie w naszym regulaminie na stronie Tedex WRC w zakładce Puchary Tedex.

Puchary TEDEX - 2018
OLEJE TEDEX WRC Więcej »

Oleje silnikowe

Rally 5W40;5W30 | Rally 20W60 | Racing 10W60 | Speed 15W50

Oleje przekladniowe

Gear Power RLS 75W140 | Gear Power CLS 75W90 | Gear MAX 90 LS | ATF Racing

Inne produkty firmy Tedex

www.tedex.pl

Copyrights © Tedex S.A. ul. Człuchowska 68a, 01-360 Warszawa
wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000403921, NIP 9441506727, kapitał zakładowy 3.250.000 zł, w całości wpłacony.

Wykonanie i aktualizacja strony - EPC System