Aktualności - 2016

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

2017

2018

09.02.2017
XXI Rally Mazowieckie Szutry

Podsumowanie sezonu 2016


Za nami kolejny rok wspierania imprez amatorskiego sportu samochodowego. 20 stycznia 2017r. w restauracji Dom Kresowy ul. Nowa 2, 05‑500 Stara Iwiczna (k. Piaseczna ) odbyła się  ceremonia zakończenia sezonu 2016 oraz wręczenia pucharów dla mistrzów Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Auto Koła Centrum 2016 i zwycięzców Pucharu TEDEX 2016 którzy oprócz pucharów otrzymali nagrody pieniężne od firmy Tedex.  

30.12.2016
XXI Rally Mazowieckie Szutry

Puchar TEDEX WRC 2016 jedzie do Wyszkowa !!!!


W nidzielę 18 grudnia 2016 odbyła się ostatnia w tym roku runda Pucharu TEDEX WRC 2016 XI Rally Barbórka Bis. Rajd zoorganizowany został przez Auto Koło Centrum i stanowił ostanią rundę RSMAKC oraz ostanią VII Rundę Pucharu TEDEX.

15.12.2016
XXI Rally Mazowieckie Szutry

Rally Barbórka Bis zakończy zmagania w Pucharze TEDEX WRC 2016.


Już w najbliższą niedzielę 18 grudnia 2016 zapraszamy ma ostatnią w tym roku rundę Pucharu TEDEX WRC 2016 Rally Barbórka Bis. Tegoroczna edycja imprezy organizowanej przez AK Centrum rozegrana zostanie na tere Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo, które jeszcze tydzień temu gościło najlepszych polskich zawodników rajdowych walczących na trasie Rajdu Barbórka. Start i meta rajdu zlokalizowana została na terenie Ptak Warsaw Expo. Wraz z AK Centrum organizatorem imprezy już dziś zapraszamy na stronę rajdu gdzie znajdziecie formularz zgłoszeniowy oraz wszystkie niezbędne informacje.  http://rallybarborkabis.ak-centrum.pl/

Uwaga w tym roku jak mówią prognozy pogody możliwy jest śnieg, który "jeżeli się pojawi" napewno doda smaku rywalizacji na odcinakch specjalnych naszego "rajdowego klasyka"

Z uwagą śledzcie również na FB profil www.facebook.com/PucharTedex gdzie również będziemy publikowali informacje na temat imprezy.

Zapraszamy :)

08.11.2016
XXI Rally Mazowieckie Szutry

XXI Rally Mazowieckie Szutry
RELACJA


W niedzielę 30 października 2016r została rozegrana przedostatnia tegoroczna runda Pucharu TEDEX WRC zorganizowana przez AK Koło Centrum.  Podczas niedzielnej rywalizacji na trasie Rally Mazowieckie Szutry mieliśmy nadzieję poznać Mistrza tegorocznej rywalizacji w pucharze. Startujący Citroenem Saxo Kacper Terlikowski, aktulany lider pucharu podczas szutrowej rundy miał szansę na przypieczętowanie mistrzowskiego tytułu. Niestety awaria samochodu wyelimnowała sympatyczego wyszkowianina z dalszej rywalizacji. A zapowiadała się naprawdę zacięta rywalizacja z Hondą Civic braci Dziadosz. Sebastian z Marcinem przybyli na "szutry" aby złapać dodatkowe punkty w pucharze. Załoga Rider Team Motorsport odpuściła trzy rundy jednak nie przeszkodziło im to w wielkim powrocie i zwycięstwie nie tylko  w przedostaniej rundzie pucharu, ale także w generalce rajdu. Problemy Kacpra Terlikowskiego oraz bardzo skuteczna jazda pomogły Mikołajowi Mielcarzowi (BMW) w awansie na pierwsze miejsce w klasyfikacji pucharu. Mikołaj zajął w Rally Mazowieckie Szutry trzecie miejsce w generalce. Rally Mazowieckie Szutry jak zawsze byłą wymagającą imprezą nie tylko dla kierowców ale i samochodów. Tradycyjnie pogoda nie sprzyjała a trasa przypominała momentami kawałki szutrowych OS-ów Rajdu Wielkiej Brytanii. Najbardziej wymagającym dla kierowców był chyba już kultowy odcinek POLBOT Kruszywa, który tradycyjnie rozegrany został na terenie kopalni piasku Wiślanego na warszawskich Siekierkach. Niestety podczas tej próby kilka załóg musiało zakończyć rywalizację z powodu zalanych silników w jednej z kałuż, która okazała się niestety zabójcza dla kierowców bez wyobraźni

Mamy nadzieje że Rally Mazowieckie Szutry mimo zmiennych warunków pogody dały dużo frajdy i satysfakcji naszym zawodnikom.

26.10.2016
XXI Rally Mazowieckie Szutry

XXI Rally Mazowieckie Szutry
ZAPROSZENIE


Już w najbliższą niedzielę 30.10.2016 zapraszamy na przedostatnią rundę Pucharu TEDEX WRC XXI Rally Mazowieckie Szutry. Impreza organizowana przez Auto Koło Centrum zostanie rozegrana w Warszawie. Trasa rajdu to 45 km na której zlokalizowane zostaną 4 "odcinki specjalne" pokonywane w dwóch pętlach. Rally Mazowieckie Szutry odbędzie się na udostępnionych i odpowiednio przygotowanych trasach, o nawierzchniach luźnych, na utwardzonym podkładzie (beton, asfalt) na terenie Warszawy.Wszystkie próby odbędą się na zamkniętych, zabezpieczonych trasach o różnej konfiguracji typu OS . Zachęcamy do wystartowania kierowców, zarówno amatorów, jak i licencjonowanych zawodników (w klasie Gość), którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji i wziąć udział w świetnej zabawie.
Zapraszamy na stronę rajdu http://rallymazowieckieszutry.ak-centrum.pl/ znajdziecie tam wszystkie ważne informacje na temat imprezy oraz formularz zgłoszenia do udziału w rajdzie oraz do śledzeni nas na naszej stronie na facebooku.

Do zobaczenia

Tedex Rally Team

05.10.2016
Rally Wyszków 2016

Rally Wyszków 2016
RELACJA


Rally Wyszków 2016 dla (z) Bańki.

 

Rafał Bańka pilotowany przez Piotra Okulusa załoga Subaru Imprezy zwyciężyła w klasyfikacji genralnej tegorocznej edycji Rally Wyszków oraz zgarnełą komplet punktów w V rundzie Pucharu TEDEX WRC.  Swój kolejny udany start zalioczył też Mikołaj Mielcarz jadący BMW, który po zaciętej rywalizacji już od pierwszego odcinka specjalnego stoczył zaciętą walkę nie tylko z Rafałem ale także z Kacprem Terlikowskim dla którego Rally Wyszków był domową imprezą. Mikołaj zajął II miejsce w generalce a tym samym stanął na drugim miejscu podium w klasyfikacji pucharowiczów.  Jadący Citroenem Saxo wyszkowianin Kacper Terlikowski pomimo nękających go od samego początku rajdu problemów technicznych nie poddawał się i cały czas wymieniał się miejscami z Rafałem i Mikołajem. Kacper pomimo zwycięstwa Super Próby rozegranej w centrum Wyszkowa nie zdołał odrobić strat i zajął III miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu ale też zebrał kolejne cenne punkty za III miejsce w klasyfikacji Pucharu TEDEX co pozwoliło mu  umocnić się na fotelu lidera tegorocznej edycji Pucharu.

Na bieżąco śledzcie Nasz profil na FB gdzie na bieżąco będziemy zamieszczać informacje o zbliżąjącej się wielkimi krokami kolejnej rundzie pucharu.  www.facebook.com/PucharTedex

27.09.2016
Rally Wyszków 2016

Rally Wyszków 2016
ZAPROSZENIE


Lista zgłoszeń już otwarta – zapraszamy.

Już w najbliższy weeknend 01-02.10.2016r wszystkich Naszych wiernych kibiców zapraszamy do Wyszkowa (woj.mazowieckie), gdzie po raz dziewiętnasty zostanie rozegrany KJS XIX Rally Wyszków, którego organizatorem jest Auto Koło Centrum. Wzorem ubiegłych edycji impreza będzie składała się z dwóch dni rywalizacji.

W sobotę 01.10.2016 zawodnicy ruszą do walki na 60 kilometrowej trasie wytyczonej na terenie Wyszkowa i okolic Rząśnika, gdzie do pokonania będzie 9 "odcinków specjalnych" na przygotowanych i zamkniętych dla ruchu placach i parkingach.

Niedziela 02.10.2016 to już tradycjna SUPER PRÓBA zlokalizowana w samym Centrum Wyszkowa na ul. Gen. Sowińskiego. Podczas II etapu jak zawsze z Auto Koło Centrum przygotujemy dla Was moc atrakcji i zadbamy o to żebyście się nie nudzili. 

Dlatego już dziś wszystkich zainteresowanych startem w XIX Rally Wyszków  zapraszamy na stronę rajdu pod adresem http://rallywyszkow.ak-centrum.pl/  znajdziecie formularz zgłoszeniowy przez, który możecie zgłosić się do startu w imprezie.

Nie ma na co czekać już dziś wyślji zgłoszenie do udziału w imprezie :)

Na bieżąco śledzcie Nasz profil na FB gdzie na bieżąco będziemy zamieszczać informacje o zbliżąjącej się wielkimi krokami kolejnej rundzie pucharu.  www.facebook.com/PucharTedex

22.09.2016
Rajd Nadwiślański 2016

Rajd Nadwiślański 2016
Relacja


Never give up !!! Nigdy nie poddawaj się !!!!

Tegoroczna edycja Rajdu Nadwiślańskiego na długo zapadnie w naszej pamięci. Rajdowe emocje minionego weekendu sięgneły zenitu, początek rajdu zapowiadał się bardzo dobrze wspierana przez Nas załoga Maciek Rzeźnik/Bogusław Browiński jadąca Fordem Fiesta Proto już od pierwszego odcinka specjalnego zajmowała miejsca w pierwszej czwórce klasyfikacji generalnej rajdu a po piątym odcinku specjalnym Maciek Rzeźnik wywalczył 3 miejsce w generalce rajdu. Pomimo drobnych problemów technicznych załoga z Rzeszowa walczyła o ułamki sekund. Niestety na ostanim odcinku specjalnym I etapu stało się najgorsze....Fiesta zaparkowała w sadzie. Uszkodzone zawieszenie uniemożliwiło dalszą jazdę. Samochód zaraz po zakończonym odcinku specjalnym trafił w ręcę mechaników Stec Rally Rent, którzy przez całą noc naprawiali uszkodzenia i przygotowywali auto do startu w niedzielnym etapie. Pomimo dosyć poważnych uszkodzeń Fiesta stanełą do rywalizacji w niedziele rano.
13.09.2016
Rajd Nadwiślański 2016

Rajd Nadwiślański 2016
Zaproszenie


Czas na Puławy....

Jeszcze tylko kilka dni i znów jedziemy na Rajd :) Po miesięcznej przerwie wraz ze Stec Rally Rent ruszamy na kolejną rundę RSMP Rajd Nadwiślański. Do rywalizacji w tegorocznej edycji imprezy zgłosiły się 44 załogi, które powalczą na odcinkach specjalnych zlokalizowanych w okolicach Puław. My jak zawsze prosimy o gorący doping dla Naszych chłopaków. Załoga Fiesty PROTO Maciek Rzeźnik / Bogusław "Borówa" Browiński zwarci i gotowi czekają na start z Rynku w Kazimierzu Dolnym :)

Mamy nadzieję, że będziecie z Nami :)

Wszystkich zapraszamy do gorącego i bezpiecznego kibicowania na odcinkach specjalnych i jak zawsze czekamy na Was w parku serwisowym pod namiotem Stec Rally Rent  będziemy mieli dla Was drobne upominki oraz specjalnie przygotowane plakaty.

Relacja już od piątku na Naszym rajdowym profilu na FB                                         www.facebook.com/TedexRallyTeam

23.08.2016
25 Rajd Rzeszowski

25 Rajd Rzeszowski - Relacja
TEDEX Rally Team znów na podium w Rzeszowie – Brawo Bryan Bouffier !!!


Tegoroczna edycja Rajdu Rzeszowskiego była nie tylko wspaniałym rajdowym świętem za sprawą rozgrywanej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Europy ale także był to półmetek zmagań załóg startujących w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Rajd Rzeszowski jest zawsze wymagający i co roku ściąga na odcinki specjalne wielu zawodników oraz kibiców. W tym roku nie było inaczej na starcie zjawiła się cała czołówka walcząca w Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Polski.  W Rzeszowie nie zabrakło także załóg wspieranych przez TEDEX. Do rywalizacji w ME stanął doskonale znany duet Bryan Bouffier/ Xsavier Panseri, sympatyczni francuzi staneli do rywalizacji w Citroenie DS3 R5. W stawce RSMP z zapartym tchem śledziliśmy zmagania duetu Maciek Rzeźnik/Bogusław "Borówa" Browiński (FORD FIESTA PROTO od Stec Rally Rent ) oraz załogi Mariusz Stec/Bartek Jakubowski (FORD FIESTA PROTO od StecMotorSport).

03.08.2016
25 Rajd Rzeszowski

25 Rajd Rzeszowski - Zapraszamy do Rzeszowa.

Już w najbliższy czwartek wszystkich kochających rajdy zapraszamy do gorącego dopingu wspieranym przez firmę TEDEX załóg, które staną do rywalizacji na odcinkach specjalnych 25 Rajdu Rzeszowskiego. W barwach Tedex na malowniczych odcinakch specjalnych pojawi się zeszłoroczny zwycięzca tej imprezy czyli Bryan Bouffier, który stworzy załogę z Xavier Panserii, załoga stanie do rywalizacji w Citroenie DS3 R5 i powalczy o punkty w klasyfiakcji Mistrzostw Europy.  Swój domowy rajd pojedzie także Maciek Rzeźnik pilotowany przez Bogusława Browińskiego. Rzeszowianie powalczą na Fordem Fiesta Proto od Stec Rally Rent. Kolejny auto to również Ford Fiesta Proto od Stec Motorsport załogi Mariusz Stec / Bartek Jakubowski.

Już dziś wszystkich zapraszamy do gorącego i bezpiecznego dopingu Naszych chłopaków na odcinkach specjalnych, jak zawsze w parku serwisowym pod namiotem Stec Rally Rent  będziemy mieli dla Was drobne upominki oraz specjalnie przygotowane plakaty.

Jak zawsze relacja na Naszym rajdowym profilu na FB. Znajdziecie Nas pod adresem
www.facebook.com/TedexRallyTeam

28.06.2016
II RALLY RACING CZERWIŃSK

II RALLY RACING CZERWIŃSK
RELACJA

Było naprawdę gorąco czyli Rally Czerwińsk w telegraficznym skrócie.

W niedzielę rano mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego obudził nie tylko słoneczny poranek ale też dźwięk silników "rajdówek", które zjawiły się pod Urzędem Miasta i Gminy na badanie kontrolne przed IV Rundą Pucharu TEDEX WRC i IV Rundą RSMAKC Rally Czerwińsk .
15.06.2016
II RALLY RACING CZERWIŃSK

II RALLY RACING CZERWIŃSK
ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE
W dniu 26 czerwca 2016 r
Tedex S. A. wraz z organizatorem AK Koło Centrum  serdecznie zapraszają do udziału w:

II RALLY RACING CZERWIŃSK
pod  PATRONATEM  WÓJTA CZERWIŃSKA NAD WISŁĄ

Rajd wpisany jest w kalendarz Polskiego Związku Motorowego jako:
IV  RUNDA  RSMAKC
       IV  RUNDA  TEDEX WRC

09.06.2016
Rally Piaseczno - Zaproszenie

XI Rally Piaseczno – Terlikowski zgarnął wszystko !!!

W miniony weekend 4-5czerwca 2016 odbyła się III Runda Pucharu TEDEX WRC 2016 zorganizowana prze AK Koło Centrum. Na starcie XI Rally Piaseczno, stanowiącego również rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw AK Centrum stanęło 20 załóg w tym aż 10  walczących w tegorocznej edycji Pucharu TEDEX. Zawodnicy w sobotę rywalizowali  na „odcinkach specjalnych” zlokalizowanych na terenie Gminy Piaseczno oraz Gminy Lesznowola, natomiast w niedzielę mieli do pokonania widowiskową Super Próbę zlokalizowaną w centrum Piaseczna. Tradycyjnie już podczas każdej edycji Rally Piaseczno została rozegrana  Super Próba o PUCHAR PREZESA TEDEX, firmy która jest głównym sponsorem pucharu  Najlepszym czasem podczas tego miejskiego „odcinka specjalnego” popisał  Kacper Terlikowski za kierownicą Citroena Saxo, który wywalczył zwycięstwo w rajdzie i w swojej klasie – Kacper okazał się również najlepszym spośród kierowców walczących w tegorocznej edycji Pucharu TEDEX WRC. Na drugim miejscu podium w generalce zameldował się Mikołaj Mielcarz w BMW 318 IS, zwyciężając w kl. 4 i zgarnął punkty za 2 miejsce w pucharze. Podium generalki uzupełnił Mateusz Wiśniewski w Lancii Y, który  zwyciężył kl. 2 i ukończył zmagania w III Rundzie Pucharu TEDEX na 3 miejscu.

Jak zawsze w przerwach pomiędzy kolejnymi przejazdami pod namiotem TEDEX WRC mieliśmy konkurs z  upominkami dla najmłodszych kibiców rajdowych jak i atrakcje dla tych starszych zorganizowane przy współpracy z Policją. Jak co roku firma Tedex częstowała naszych zawodników i sędziów pyszną kiełbaską przygotowaną przez Bar Pod Chmurką. W tym roku obok Naszego namiotu stanął najnowszy model Renault Megane IV, który udostępniła Nam firma RENAULT WARSZAWA, największy w Warszawie dealer marki Renault. 

Zapraszamy na Nasz profil na FB gdzie pod adresem www.facebook.com/PucharTedex znajdziecie pełną relację z imprezy, zdjęcia i filmy. Śledźcie z uwagą Nasz profil ponieważ już niedułgo ukażą się na Nim informacje na temat IV Rundy Pucharu TEDEX, która tym razem będzie gościła w Czerwińsku nad Wisłą :)

30.05.2016
Rally Piaseczno - Zaproszenie

Rally Piaseczno - Zaproszenie

W dniach  04 – 05 czerwca 2016r
Firma Tedex wraz z organizatorem AK Koło Centrum
 serdecznie zaprasza na
 „XI   RALLY   PIASECZNO   2 0 1 6” 

W ramach Rajdu rozegrane zostaną:

  • W dniu 06. 2016r. „SUPER PRÓBA” o  PUCHAR PANI WÓJT GMINY LESZNOWOLA
  • W dniu 06. 2016r. „SUPER PRÓBA” o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY PIASECZNO

oraz   „GRAND PRIX” o PUCHAR  PREZESA TEDEX  SA.
będące:

  • III RUNDA  RSMAKC
  • III RUNDA  TEDEX WRC
27.05.2016
Rally Piaseczno - Zaproszenie

Rajd Kaszub - Zaproszenie

Długo a nawet bardzo długo czekaliśmy na szutrową rundę RSMP dlatego z coraz większą niecierpliwością czekamy na start pierwszego odcinka specjalnego tegorocznej edycji Rajdu Kaszub. Podczas drugiej rundy Rajdowych Samochodwych Mistrzostw Polski, która rozegrana zostanie na malowniczych kaszubskich szutrach. Jak zawsze TEDEX WRC rusza wraz z  STEC RALLY RENT  by na żywo prowadzić relację i kibiocować wspieranym przez firmę TEDEX zawodnikom. Jako pierwszy na trasę z numerem 11 ruszy Maciek Rzeźnik pilotowany przez Bogusława Browińskiego - Ford Fiesta Proto  a chwilę później z numerem 15 ruszy Fiesta Proto załogi Mariusz Stec/Bartek Jakubowski.

 

 

18.05.2016
Motorsport

Jesteśmy zawsze tam gdzie są szybkie samochody i ludzie kochający motorsport.

Na początku maja na zaproszenie Naszych przyjaciół z Włoch wybraliśmy się na 9 Slalom della Laura Trofeo Aniello Mauriello.  Firma TEDEX, producent olejów silnikowych była głównym sponsorem wyścigu górskiego rozegranego 8 maja 2016r w malowniczo położonej miejscowości Montero.

 

 

22.04.2016
X Rally Barbórka BIS<

44 Rajd Świdnicki
Relacja

W miniony weekend na terenie Dolnego Śląska odbył się 44. Rajd Świdnicki będący I Rundą Rajdowych Samochodowych mistrzostw Polski.

Zgodnie z wieloletnią rajdową tradycją firmy Tedex na starcie wśród licznej obsady utytułowanych zawodników stanęły dwie załogi - Maciek Rzeźnik/Bogusław Browiński oraz Mariusz Stec/ Bartłomiej Jakubowski,  jadące w barwach Tedex Really Team siostrzanymi autami - Ford Fiesta Proto przygotowanymi i obsługiwanymi przez Stec Rally Rent.

 

 

21.03.2016
X Rally Barbórka BIS<

VIII Rally Mazowsze
Sebastian Dziadosz zgarnia wszystko !!!!

W sobotę 19.03.2016 rozegrana została II Runda RSMAKC VIII Rally Mazowsze, które było również II rundą Pucharu TEDEX WRC.

 

 

11.03.2016
X Rally Barbórka BIS<

VIII RALLY MAZOWSZE
Zaproszenie

Firma Tedex wraz z organizatorem- Auto Koło Centrum zaprasza do udziału w

„V I I I R A L L Y M A Z O W S Z E”
który odbędzie się dnia 19 marca 2016r
i stanowić będzie
II Rundę RSMAKC
II Rundę PUCHARU „TEDEX WRC”

Serdecznie zapraszamy dotychczasowych jak i nowych Uczestników do udziału w ogólnodostępnym rajdzie organizowanym zgodnie z tradycją przez AK Koło Centrum , przy współudziale i patronacie miejscowych Władz i zatwierdzonym kalendarzem PZM.

10.02.2016
X Rally Barbórka BIS<

XII Winter Rally
Relacja

XII Winter Rally zainaugurował zmaganie Pucharu TEDEX WRC 2016

Piękna słoneczna, wiosenna pogoda przywitała w niedzielny poranek 7 stycznia 2015r zawodników, którzy stanęli do rywalizacji w I Rundzie RSMAKC XII Winter Rally stanowiącej również I Rundę Pucharu TEDEX WRC 2016. Na starcie imprezy zorganizowanej przez    AK Koło Centrum na terenie Warsaw Expo w Nadarzynie k/ Warszawy zjawiły się 52 załogi z których aż 22 załogi zgłosiły swój udział w tegorocznej edycji Pucharu Tedex WRC 2016.

02.02.2016
Pakiet startowy 2016<

Pakiet startowy 2016

Wszystkich zawodników zamierzających wziąć udział w tegorocznej edycji Pucharu TEDEX WRC informujemy, iż koszt pakietu startowego tym roku wynosi 150 zł. W skład pakietu w tym roku wchodzą:
- 4 litry oleju TEDEX WRC 15W50 lub Tedex WRC 10W60 (do wyboru)
- komplet naklejek do oklejenia samochodu
- gadżety od firmy TEDEX w tym odzież sygnowana logo TEDEX

Po wykupieniu pakietu startowego, każdy z zawodników nabywa prawo do niższego o 50 zł wpisowego w cyklu imprez organizowanych przez AK Centrum wpisanych do regulaminu Pucharu TEDEX. Zawodnicy nabywają prawo do rabatu przy zakupie produktów firmy TEDEX.

Ponadto podczas każdej rundy Pucharu TEDEX będziemy "prawie na żywo" prowadzić relacje na naszym profilu na FB i wrzucać zdjęcia z imprezy, zadbamy również o to aby każdy z Naszych Pucharowiczów nie zgłodniał w trakcie rajdu.

Opłata za pakiet jest jednorazowa i uprawnia do zniżki na cały sezon Pucharu TEDEX.
Pakiety startowe będzie można nabyć w trakcie badania kontrolnego przed I Rundą Pucharu Tedex WRC Winter Rally.

Opłata za pakiet jest jednorazowa i uprawnia do zniżki na cały sezon Pucharu TEDEX.
Szczegółowe informacje o produktach firmy TEDEX znajdziecie na Naszej stronie internetowej pod linkiem http://wrc.tedex.pl/produkty.php


29.01.2016
X Rally Barbórka BIS<

XII Winter Rally rozpocznie zmagania Pucharu TEDEX WRC 2016

Już po raz 7 wspólnie z AK Centrum wszystkich kierowców amatorów zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Pucharu TEDEX WRC. W tym roku planujemy rozegranie 7 rund, które rozegrane zostaną równolegle do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Auto Koło Centrum (RSMAKC) , którymi będą zgodnie z kalendarzem AK Centrum następujące imprezy.


27.01.2016
X Rally Barbórka BIS<

Zakończenie sezonu 2015

W piątek 22 stycznia 2016r  odbyło się  zakończenie rajdowego sezonu 2015. Auto Koła Centrum oraz Pucharu TEDEX WRC.

Uroczystość zorganizowana została w znanej nam już z pysznego jedzenia “KARCZMIE KRESOWEJ” która również przyrządzała dla zawodników posiłki podczas zmagań w 2015 roku. Goście przybyli tłumnie, zarówno kierowcy, piloci jaki i sędziowie i sympatycy rajdów.
Puchary TEDEX - 2018
OLEJE TEDEX WRC Więcej »

Oleje silnikowe

Rally 5W40;5W30 | Rally 20W60 | Racing 10W60 | Speed 15W50

Oleje przekladniowe

Gear Power RLS 75W140 | Gear Power CLS 75W90 | Gear MAX 90 LS | ATF Racing

Inne produkty firmy Tedex

www.tedex.pl

Copyrights © Tedex S.A. ul. Człuchowska 68a, 01-360 Warszawa
wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000403921, NIP 9441506727, kapitał zakładowy 3.250.000 zł, w całości wpłacony.

Wykonanie i aktualizacja strony - EPC System