Aktualności

01.09.2015
Zdobyli Przasnysz !!!!!

W miniony weekend aż 4 zawodników startujących w tegorocznej edycji Pucharu TEDEX WRC zmierzyło się z odcinkami rozegranego w Przasnyszu Kryterium Orlika. Na starcie imprezy zorganizowanej przez AMK Rzemieślnik stanęły 43 załogi. Wśród nich znaleźli się Marcin Pogorzelski (Mitshubisi Colt), Bartek Kowalski (Opel Astra), Kacper Terlikowski ( Citroen Saxo ) oraz Rafał Bańka (Subaru Legacy). Zawodnicy w barwach TEDEX od samego początku przeszli do ataku i w zajeli czołowe miejsca w swoich klasach. W klasyfikacji generalnej rajdu zwyciężył Rafał Bańka (Subaru Legacy) zajmując tym samym 1 miejsce w kl. 5. Bartek Kowalski zakończył zmagania w kl. 4 na 3 miejscu a tym samym w kl.generalnej imprezy znalazł się na 7 miejscu. Marcin Pogorzelski za kierownicą Mitshubisi Colt zajął 2 miejsce w kl.3 i 9 w generalce. Kacper Terlikowski ( Citroen Saxo ) stoczył zaciętą walkę w kl.3 z Marcinem Pogorzelskim jednak nie ukończył imprezy z powodu awarii Citroena na ostatnim odcinku specjalnym zlokalizowanym w samym centrum Przasnysza. Zgromadzeni przy trasie kibice nagrodzili go brawami za bardzo widowiskowy start.

Serdecznie zapraszamy na Rally Zakroczym !