XIX  Rally Mińsk Mazowiecki

XIX Rally Mińsk Mazowiecki
V Runda Pucharu TEDEX WRC
RELACJA

W ostatnia niedzielę czerwca odbyła się V Runda Pucharu TEDEX WRC Rally Mińsk Mazowiecki, na starcie imprezy stanęły 23 załogi z czego aż 12 zawodników Pucharu TEDEX. Start imprezy oraz pierwszy odcinek specjalny zlokalizowany został tym razem w miejscowości Kołbiel skąd zawodnicy ruszyli do rywalizacji. Załogi miały do pokonania 5 odcinków specjalnych w dwóch pętlach. Od startu OS 1  Kołbiel Targowisko prowadzenie objął Sebastian Dziadosz w Hondzie Civic i pomimo atakujących go ciągle Rafała Bańki ( Subaru Legacy ) oraz Michała Gąsiora (Mitshubisi Lancer EVO X), dowiózł zwycięstwo do mety wygrywając  w klasyfikacji generalnej rajdu oraz w klasie. Sebastian został również zwycięzcą V Rundy Pucharu TEDEX WRC. Drugie miejsce w generalce zajął Rafał Bańka (Subaru Legacy ) a podium uzupełnił Michał Gąsior ( Mitshubisi Lancer ) .

Już dziś zapraszamy Was na kolejną VI Runde Pucharu TEDEX WRC czyli II Rally Zakroczym o Puchar Burmistrza Zakroczymia który obędzie się w dniach 12 -13.09.2015 !!!

Spokojnie nie oznacza to, że My też udajemy się na wakacje J Zapraszamy Was do śledzenia Naszego profilu na FB bo wakacje kończymy na początku sierpnia by udać się na Rajd Rzeszowski, skąd specjalnie dla Was będziemy śledzili start Bryana Bouffier w kolejnej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.