Aktualności - 2014

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

2017

2018

24.12.2014
Podsumowanie sezonu 2014

Podsumowanie sezonu 2014

Rally Barbórka Bis, ta impreza jak zwykle kończy zmagania uczestników Pucharu TEDEX WRC. Tegoroczna edycja tej imprezy zgromadziła na starcie 12 załóg walczących o punktu w Pucharze. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych, które przełożyły się na warunki panujące na trasie prawie wszyscy dotarli do mety. Pomimo wysłanego zgłoszenia i zaliczonego BK na starcie nie zjawił się Grzegorz Rosłon, który miał się zaprezentować Renualt Clio, które nie zjawiło się na PKC nr.1. 

23.12.2014
IX RALLY BARBÓRKA BIS

"IX RALLY BARBÓRKA BIS"
RELACJA

Tak, tak Rally Barbórka Bis zakończyła tegoroczny sezon zmagań w Pucharu TEDEX WRC 2014 !!!!

Oficjalna klasyfikacja Pucharu TEDEX WRC już jest !!!

Miejsce 1 Mariusz Kostecki - Honda Civic
Miejsce 2 Michał Gąsior - Subaru Impreza
Miejsce 3 Dominik Buda - Fiat Seicento

Gratulujemy

A już niedługo podsumujemy sezon 2014 !!!!!!

01.12.2014
IX RALLY BARBÓRKA BIS

"IX RALLY BARBÓRKA BIS"
„RAJD SAMOCHODOWY” - IMPREZA OGÓLNODOSTĘPNA
Warszawa 14 grudnia 2014 (niedziela)

Z A P R O S Z E N I E

 

Firma TEDEX  S. A. przy współpracy z Auto Koło Centrum ma zaszczyt zaprosić wszystkich sympatyków motoryzacji na IX Rally Barbórka Bis:

·  VIII Finałowa Runda Samochodowych Mistrzostw AK Centrum
·  VIII Finałowa Runda Pucharu Tedex WRC
·  VIII Finałowa Runda Pucharu Tedex 126p

Tegoroczna impreza rozegrana zostanie tradycyjnie na terenie aglomeracji warszawskiej. Na ok. 80 km trasie rozegranych zostanie 8 prób sportowych, plus "Grand Prix". Próby odbędą się na nawierzchniach utwardzonych: asfalt, beton, prawdopodobnie ośnieżone jak przystało na "Barbórkę". Wyznacznikiem trasy w większości będą punkty stałe. Wszystkie próby bardzo czytelne w nawigacji, miejmy nadzieje ze śnieg będzie dodatkowym atutem dzięki któremu nasi zawodnicy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności.

21.11.2014
40 Rajd Barbórka Cieszyńska

"40 Rajd Barbórka Cieszyńska"

Przypomnamy że już jutro rusza 40 Rajd Barbórka Cieszyńska. Ostatnia runda Rajdowego Pucharu Polski zgromadzi na starcie w Cieszynie aż 61 załóg, które już w sobotę 22 listopada rywalizować będą zlokalizowanych w okolicach Cieszyna odcinkach specjlanych. Na stracie tej imprezy nie zabraknie oczywiście Renualt Clio załogi Patryk Osowiecki/Adam Piwoński, którą w tym sezonie wspiera firma TEDEX.

Przed ostanią rundą Rajdowego Pucharu Polski udało Nam się porozmawiać z Patrykiem. Zapraszamy do lektury

Patryk Osowiecki - "Już za kilka dni ostatnia w tym roku Runda Rajdowego Pucharu Polski – 40 Rajd Barbórka Cieszyńska. Niezbyt dobrze wspominam swój zeszłoroczny bardzo krótki występ w tej imprezie, dlatego w tym roku jedziemy do Cieszyna z nastawieniem – Zwycięzcy są na mecie !!! Głównym celem na ten rajd jest zakończenie sezonu na rampie w Cieszynie, wraz z moim pilotem Adamem Piowńskim już dziś zapraszamy do gorącego dopingu naszej załogi na trasie rajdu.

Nasz start w Cieszynie a tym samym w całym tegorocznym cyklu Rajdowego Pucharu Polski nie byłby możliwy dzięki Naszym sponsorom firmie TEDEX S.A producentowi olejów samochodowych oraz płynów do spryskiwaczy ( www.tedex.pl ) oraz GOTB Adam Piowński.

 

 

 

18.11.2014
XIX RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY

„XIX RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY”
o PUCHAR PREZESA POLBOT – KRUSZYWA
Warszawa 16. 112014r.

Niedzielne zmagania na trasie VII Rundy Pucharu TEDEX WRC 2014 Rally Mazowieckie Szutry już za Nami. Przedostatnia runda Pucharu TEDEX wyłoniła Nam tegorocznego MISTRZA.

 

 

 

05.11.2014
XIX RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY

„XIX RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY”
o PUCHAR PREZESA POLBOT – KRUSZYWA
Warszawa 16. 11. 2014r.

ZAPROSZENIE
Firma TEDEX S. A. serdecznie zaprasza w dniu 16 listopada (niedziela) br. wszystkich kierowców, zarówno amatorów jak i zawodników licencjonowanych którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji do udziału w imprezie samochodowej:
„XIX RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY”
o PUCHAR PREZESA POLBOT – KRUSZYWA
Warszawa 16. 11. 2014r.

09.10.2014
XVII RALLY WYSZKÓW

"XVII RALLY WYSZKÓW" o PUCHAR BURMISTRZA WYSZKOWA 04 - 05. 10. 2014r

Kolejna Runda Pucharu Tedex WRC i TEDEX126p za Nami. Tegoroczna edycja Rally Wyszków, cyklicznej imprezy samochodowej organizowanej przez Auto Koło Centrum zgromadziła na starcie 32 załogi w tym, aż 11 załóg walczących o Puchar TEDEX WRC 2014. Zawodnicy rywalizowali na 10 rozegranych w sobotę „odcinkach specjalnych” zlokalizowanych na terenie Wyszkowa oraz gmin Długosiodło i Rząśnik.  Podczas tegorocznej edycji imprezy, lider klasyfikacji Pucharu TEDEX WRC Mariusz Kostecki za kierownicą swojej Hondy Civic toczył zacięta rywalizację w klasyfikacji generalnej z Rafałem Bańka który wystartował w Wyszkowie 4 napędowym Subaru Leagcy.

08.10.2014
XVI RALLY WYSZKÓW

K O M U N I K A T

W związku z pokrywającymi się imprezami motoryzacyjnymi w porozumieniu z Auto Koło Centrum zmuszeni jesteśmy rozegrać VII RUNDE PUCHARU TEDEX WRC I TEDEX 126p , tj" XIX RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY" O PUCHAR PREZESA POLBOT - KRUSZYWA" w innym terminie ,za co przepraszamy naszych Uczestników.

Nowy termin KJS podany zostanie po uzgodnieniach z PZM O/warszawski, tak, aby nie kolidował z innymi imprezami. W ramach rekompensaty zapraszamy w terminie tej imprezy tj; 19 pażdziernika br, do udziału w imprezie klubowej, ogólnodostępnej, o nazwie:
"SUPER SZUTROWY GRAND PRIX" ,

która rozegrana zostanie na terenie Warszawy na bardzo atrakcyjnych.
Szczegóły na bieżąco będą na naszej stronie. WWW. AK-centrum.pl24.09.2014
Łyszkowice + 3 Królewski Szuter Cup

Z A P R O S Z E N I E
"X V I I R A L L Y W Y S Z K Ó W" o PUCHAR BURMISTRZA WYSZKOWA 04 - 05. 10. 2014r

Firma TEDEX SA wraz z Auto Koło Centrum ma przyjemność zaprosić wszystkich fanów motoryzacji do udziału w imprezie, rozgrywana na terenie Wyszkowa i okolic z bardzo ciekawymi, technicznymi, widowiskowymi próbami sportowymi w Rząśniku, Długosiodle i Dalekie Tartak.


"X V I I   R A L L Y   W Y S Z K Ó W"
o PUCHAR BURMISTRZA WYSZKOWA
04 - 05. 10. 2014r

  • VI Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw AK Centrum
  • VI Runda Pucharu Tedex WRC
  • VI Runda Pucharu Tedex 126p

Impreza cieszy się niesłabnącym powodzeniem z uwagi na niepowtarzalną atmosferę, widowiskową
"S U P E R P R Ó B Y" o PUCHAR BURMISTRZA WYSZKOWA

17.09.2014
RELACJA z XVIII RALLY MIŃSK MAZOWIECKI

Puchar Toru Słomczyn i Nasze załogi

Miniony weekend  obfitował w rajdowe emocje ale nie tylko za sprawą kolejnej rundy  RSMŚ WRC Rajdu Australi podczas którego pierwsze trzy miejsca zajęły VW POLO WRC. Tym samym dając do zrozumienia kto tak naprawdę w tym sezonie jest najlepszy a tym samym zmywając z siebie złe wrażenie po niezbyt udanym domowym występie na Rajdzie Niemiec.  Oczywiście szutrowe nawierzchnie odcinków specjalnych w Australi nie mają zbyt wiele wspólnego z nawierzchnią Toru Słomczyn k/ Grójca, gdzie w miniony weekend rozegrana została IV Runda Pucharu Toru Słomczyn. Na starcie do imprezy stanęło 35 załóg, które rywalizowały na 3 szutrowych odcinkach zlokalizowanych na terenie Toru w Słomczynie.

05.09.2014
RELACJA z XVIII RALLY MIŃSK MAZOWIECKI

60 Rajd Wisły 2014

Już w najbliższy weekend rusza kolejna runda RSMP i RPP. Przed Nami 60 Rajd Wisły 2014. Oczywiście nie zabraknie na niej auta oklejonego w barwy TEDEX. Po sukcesie w Rzeszowie załoga srebrnego Renault Clio w składzie Patryk Osowiecki/Adam Piwoński rusza na podbój OS-ów Rajdu Wisły. Na tydzień przed startem rozmawialiśmy z Patrykiem, który powiedział Nam .. "

"Rajd Wisły jest imprezą w kalendarzu Rajdowego Pucharu Polski w którym chciałem wystartować od zawsze. Jednak w zeszłym sezonie nie udało się przyjechać do Wisły ale w tym roku plan udało się zrealizować - jedziemy !!!! Będziemy walczyć o kolejne punkty w klasyfikacji RPP. Po Rajdzie Rzeszowskim dostałem poważny zastrzyk pozytywnej energii. Wszystko zagrało tak jak powinno. Teraz czas na Rajd Wisły i malownicze OS-y na których na pewno powalczymy. Nasz cel to jak zawsze META !!! Tym razem do zobaczenia w Wiśle.
Oczywiście start nie był by możliwy bez wsparcia firmy Tedex S. A. z (www.tedex.pl ) oraz GOTB Adam Piwoński.

03.09.2014
RELACJA z XVIII RALLY MIŃSK MAZOWIECKI

„ GRAND PRIX” o PUCHAR „EKWOS”.
w ramach Imprezy  plenerowej
„EKWOS” Bocianie Podlasie – PIKNIK COUNTRY ,
W dniu 30 sierpnia 2014r


W dniu 30 sierpnia odbył się Piknik Country połączony z Grand Prix o puchar „Ekwos”
Firmą "TEDEX" wraz z Auto Koło Centrum przyjął na siebie - jako współorganizator Imprezy sprawy związane z organizacją "rajdu" samochodowego. 

Nadrzędnym szczytnym celem imprezy, było wsparcie leczenia dzieci i młodzieży chorych na stwardnienie rozsiane

22.08.2014
RELACJA z XVIII RALLY MIŃSK MAZOWIECKI

Z A P R O S Z E N I E
„ GRAND PRIX” o PUCHAR „EKWOS”.
w ramach Imprezy  plenerowej
„EKWOS” Bocianie Podlasie – PIKNIK COUNTRY ,
W dniu 30 sierpnia 2014r


Firma TEDEX serdecznie zaprasza wszystkich wielbicieli motoryzacji i nie tylko na imprezę plenerową połączoną z rajdem samochodowym zorganizowaną przy współpracy z Auto Koło Centrum oraz firmą -"EKWOS" właścicielem Hotelu w Grębiszewie
Nadrzędnym szczytnym celem imprezy, jest wsparcie leczenia dzieci i młodzieży chorych na stwardnienie rozsiane.
Impreza zorganizowana będzie na terenie Hotelu EKWOS Bocianie Podlasie przy ul. Rozwojowej 79, Grębiszew, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Oprócz koncertu gwiazd LONSTAR oraz TEREN C , plan imprezy "GRAND PRIX" przewiduje :

08.07.2014
RELACJA z XVIII RALLY MIŃSK MAZOWIECKI

"XVIII RALLY MIŃSK MAZOWIECKI" o PUCHAR BURMISTRZA MARCINA JAKUBOWSKIEGO

V Runda Pucharu Tedex WRC za Nami. W miniony weekend gościliśmy w Minsku Mazowieckim .Przy prawdziwym upale załogi walczące w Pucharze TEDEX zmagały się na 11 "odcinakach specjalnych" przygotowanymi przez Auto Koło Centrum. W tegorocznej edycji imprezy wystartowało 29 załóg w tym, aż 16 zawodników walczących o Puchar :) Po pierwszym sobotnim etapie pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu zajmował dobrze wszystkim znany Mariusz Kostecki, który na niedzielnej SUPER PRÓBIE zlokalizowanej w centrum miasta Mińsk Mazowiecki stracił pozycję lidera popełniając błąd na nawrocie. Ostatecznie zwycięzcą Rally Mińsk Mazowiecki, został jadący Subaru Legacy Rafał Bańka pilotowany przez Emila Uszyńskiego, drugie miejsce w generalce zajął Mariusz Kostecki w swojej Hondzie CIVIC a podium uzupełnił Mikołaj Mielcarz w BMW, który do ostatniej próby walczył z jadącym Subaru Impreza Michałem Gąsiorem.

 

24.06.2014
RELACJA z RALLYLAND 2014

"XVIII RALLY MIŃSK MAZOWIECKI" o PUCHAR BURMISTRZA MARCINA JAKUBOWSKIEGO

Z A P R O S Z E N I E

    Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków motoryzacji, pragnących spędzić weekend w sympatycznej sportowej atmosferze do udziału w 'XVIII RALLY MIŃSK MAZOWIECKI" o PUCHAR BURMISTRZA MARCINA JAKUBOWSKIEGO, rozgrywany już od 18 lat, cieszącą się niesłabnącym powodzeniem z uwagi na niepowtarzalną atmosferę tej imprezy, widowiskową "SUPER PRÓBĘ" zlokalizowaną w centralnym punkcie miasta.
"XVIII RALLY MIŃSK MAZOWIECKI"
o PUCHAR BURMISTRZA MARCINA JAKUBOWSKIEGO

05 - 06 lipca 2014

  • V Runda RSMAKC
  • V Runda Pucharu Tedex WRC
  • V Runda Pucharu Tedex 126p

Zgodnie z tradycją "rajd" składał się będzie z dwóch sekcji. Próby przeprowadzone zostaną na wydzielonych, zabezpieczonych, placach i parkingach, wyłączonych z ruchu.18.06.2014
RELACJA z RALLYLAND 2014

RELACJA z RALLYLAND 2014

W sobotę 14 czerwca w IV Rundzie Motul Rallyland Cup wystartowały 3 załogi w składzie Konrad Strzeżysz/Łukasz Ługowski Honda Civic, Citroenem Saxo powoził Adam Kwiatkowski pilotowany przez Grzegorza Gajewskiego, natomiast załoga w składzie Piotr Boliński/Michał Haber wystartowała Hondą Civic. Nasi zawodnicy startowali w klasie 3. Pomimo ciężkich warunków na odcinkach spowodowanych ulewą jaka przeszła nad lotniskiem w Debrznie zawodnicy wystartowali do rywalizacji

05.06.2014
X RALLY PIASECZNO 2014

IX RALLY PIASECZNO 2014
o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY PIASECZNO

IV Runda Pucharu Tedex WRC za Nami, tym razem zawodnicy rywalizowali na trasie IX Rally Piaseczno.

Impreza składała się z dwóch etapów z których pierwszy rozegrany został w sobotę 31 maja 2014r. Zawodnicy rywalizowali na 10 „odcinkach specjalnych” zlokalizowanych na terenie Miasta i Gminy Piaseczno. Na starcie imprezy w tym roku stanęło 31 załóg w tym aż 10 zawodników klasyfikowanych w tegorocznej edycji Pucharu Tedex WRC 2014.

28.05.2014
XVIII RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY

III Rundzie RallyLand Motul Cup 2014

W oczekiwaniu na Rally Piaseczno załogi startujące w ramach Pucharu Tedex WRC oraz zawodnicy wspierani przez firmę TEDEX nie marnowali czasu w ostatni weekend.
W sobotę 24 maja 2014r odbyły się dwie imprezy na których nie zabrakło Naszych reprezentantów.

22.05.2014
XVIII RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY

IX RALLY PIASECZNO 2014
o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY PIASECZNO

Z A P R O S Z E N I E

     W ramach corocznych obchodów "PIKNIKU RODZINNEGO" , AUTO KOŁO CENTRUM i FIRMA TEDEX zaprasza serdecznie wszystkich miłośników sportu samochodowego, pragnących spędzić weekend w sympatycznej sportowej atmosferze
w dniach 31. 05 -01. 06. 2014.
do udziału w cyklicznej rozgrywanej od dziewięciu lat ogólnodostępnej imprezie:

" IX RALLY PIASECZNO 2014"
o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY PIASECZNO.

  • IV Runda RSMAKC
  • IV Runda Pucharu "TEDEX WRC"
  • IV Runda Pucharu "TEDEX 126p"
05.05.2014
XVIII RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY

III Runda Pucharu TEDEX WRC - Rally Mazowieckie Szutry

W niedzielę 27 kwietnia 2014r odbyła się  III Runda Pucharu Tedex WRC „Rally Mazowieckie Szutry”. Tegoroczna edycja imprezy przypominała obrazki znane z zeszłorocznej edycji Rajdu Polski niż odcinki rajdu szutrowego. Przygotowane przez organizatora Auto Koło Centrum szutrowe odcinki specjalne po sobotnich opadach deszczu rozmiękły i na przygotowanych próbach sportowych zalegała woda, która niestety w pewnym stopniu utrudniła zawodnikom jazdę a zarazem dodała smaku rywalizacji na odcinkach.16.04.2014
XVIII RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY

XVIII RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY" o PUCHAR PREZESA POLBOT - KRUSZYWA Warszawa 27. 04. 2014r

Z A P R O S Z E N I E

W dniu 27 kwietnia (niedziela) br. wszystkich kierowców, zarówno amatorów jak i zawodników licencjonowanych (w klasie Gość), którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji na nawierzchniach szutrowych o podłożu utwardzonym, dających olbrzymią frajdę z jazdy serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie samochodowej:

  • III Runda MOŁ PZM
  • III Rundą RSMAKC
  • III Runda Pucharu „TEDEX WRC”
  • III Runda Pucharu „TEDEX 126p”27.03.2014
VI RALLYMAZOWSZE

VI RALLY MAZOWSZE 2014

Kolejna runda Pucharu Tedex WRC za Nami, tym razem bazą rajdu był Zakroczym skąd zawodnicy punktualnie o godz. 09:00 rano wystartowali na trasę VI Rally Mazowsze 2014 liczącą ok. 100 km na której mieli do pokonania 11 ''odcinków specjalnych’’ . Tegoroczna edycja imprezy przyciągnęła do Zakroczymia wielu kibiców, którzy dopingowali startujących zawodników. Na stracie rajdu stanęły w sumie 64 załogi.04.02.2014
XVI RALLY WYSZKÓW

X Winter Rally 2014

X Winter Rally 2014 rozpoczął nowy sezon zmagań w RSMAKC 2014, rajd stanowił również inaugurację zmagań w kolejnej edycji Pucharu Tedex WRC i Tedex 126p. Na starcie imprezy rozegranej dn. 02/02/2014r stanęły 34 załogi a wśród nich 10 załóg, które będą rywalizowały w tegorocznej edycji Pucharu Tedex WRC.20.01.2014
XVI RALLY WYSZKÓW

Uroczyste zakończenie sezonu 2013

AUTO KOŁO CENTRUM i Firma TEDEX SA zaprasza serdecznie na uroczyste zakończenie sezonu 2013, które odbędzie się w:
W KARCZMIE U PILARSKICH

25 STYCZNIA 2014 (SOBOTA) - godz.19:00.

gdzie nastąpi uroczyste podsumowanie sezonu rajdowego wraz z rozdaniem nagród utytułowanym Mistrzom:
·  Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pucharu Automobilklubu Centrum
·  Pucharu TEDEX WRC
·  Pucharu TEDEX 126p
oraz Sędziom
Serdecznie zapraszamy
AK Centrum i TEDEX S.A.

Szczegóły zamieszczone będą na stronie WWW.ak-centrum.pl - „FORUM”

Karczma u Pilarskich
ul. Nowa 1, 05-500 Stara Iwiczna, Polska
+48 22 750 41 24 pilarscy.pl

Puchary TEDEX - 2018
OLEJE TEDEX WRC Więcej »

Inne produkty firmy Tedex

www.tedex.pl

Copyrights © Tedex S.A. ul. Człuchowska 68a, 01-360 Warszawa
wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000403921, NIP 9441506727, kapitał zakładowy 3.250.000 zł, w całości wpłacony.

Wykonanie i aktualizacja strony - EPC System