Aktualności

17.09.2014
GRAND PRIX o PUCHAR EKWOS

Puchar Toru Słomczyn i Nasze załogi

Miniony weekend  obfitował w rajdowe emocje ale nie tylko za sprawą kolejnej rundy  RSMŚ WRC Rajdu Australi podczas którego pierwsze trzy miejsca zajęły VW POLO WRC. Tym samym dając do zrozumienia kto tak naprawdę w tym sezonie jest najlepszy a tym samym zmywając z siebie złe wrażenie po niezbyt udanym domowym występie na Rajdzie Niemiec.  Oczywiście szutrowe nawierzchnie odcinków specjalnych w Australi nie mają zbyt wiele wspólnego z nawierzchnią Toru Słomczyn k/ Grójca, gdzie w miniony weekend rozegrana została IV Runda Pucharu Toru Słomczyn. Na starcie do imprezy stanęło 35 załóg, które rywalizowały na 3 szutrowych odcinkach zlokalizowanych na terenie Toru w Słomczynie.

Na tej imprezie nie zabrakło zawodników, którzy w tym roku walczą w naszym pucharze. Na starcie stawił się prowadzący w klasyfikacji generalnej Pucharu Tedex WRC Mariusz Kostecki, który zajął 5 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 1 miejsce w klasie 3, nie zabrakło także Filipa Kamieńskiego który swoim Subaru Imprezą wywalczył 2 miejsce w klasyfikacji generalnej imprezy. Na starcie pojawił się też Grzegorz Rosłon, który po problemach ze skrzynią biegów ostatecznie zakończył sobotnie zmagania w Słomczynie na 5 miejscu w klasie 4.

Jak widać zawodnicy startujący w ramach Pucharu Tedex WRC przygotowują się do zbliżającego się wielkimi krokami Rally Wyszków organizowanego przez AK Centrum i stanowiącego 6 Rundę Pucharu TEDEX WRC i TEDEX 126p. Przypominamy Wam, że impreza odbędzie się w dniach 04-05.10,2014r a o szczegółach jak zwykle poinformujemy na naszym profilu na portalu Facebook oraz na Naszej stronie internetowej pod adresem www.wrctedex.pl