Aktualności

27.03.2014
VIII RALLY BARBÓRKA BIS 2013

VI RALLYMAZOWSZE 2014

Kolejna runda Pucharu Tedex WRC za Nami, tym razem bazą rajdu był Zakroczym skąd zawodnicy punktualnie o godz. 09:00 rano wystartowali na trasę VI Rally Mazowsze 2014 liczącą ok. 100 km na której mieli do pokonania 11 ''odcinków specjalnych’’ . Tegoroczna edycja imprezy przyciągnęła do Zakroczymia wielu kibiców, którzy dopingowali startujących zawodników. Na stracie rajdu stanęły w sumie 64 załogi. Zwycięzcą rajdu w klasyfikacji generalnej został Krzysztof Kwapisz pilotowany przez Adama Szymajde ( Subaru Impreza GT ), drugą pozycje zajęła Audi 80 w składzie Piotr Majchrzak, pilotowany przez Krzysztofa Błazińskiego, trzecia pozycja na podium należała do załogi Subaru Impreza w składzie Filip Kamieński/Wojciech Szczygłowski którzy zostali sklasyfikowani jako najlepsza załoga startująca w ramach Pucharu Tedex WRC. Mariusz Kostecki zwycięzca zeszłorocznej edycji Pucharu Tedex WRC 2013 zajął 5 miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu oraz 2 miejsce w klasie 3, tym samym załoga Hondy Civic została sklasyfikowana na drugiej pozycji w klasyfikacji Pucharowiczów. Trzecie miejsce w klasyfikacji Tedex WRC podczas Rally Mazowsze przypadło załodze Subaru Impreza w składzie Michał Gąsior/Waldemar Gąsior.

Oczywiście Wszystkim Gratulujemy .Bardzo cieszy nas fakt, iż tegoroczna edycja Pucharu Tedex WRC przyciągnęła do Nas, aż 25 załóg które w tym roku będą rywalizowały w ramach imprez organizowanych przez Auto Koło Centrum.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych zmaganiach już w kwietniu.