29.12.2013
VIII RALLY BARBÓRKA BIS 2013

"VIII RALLY BARBÓRKA BIS 2013"
o Puchar Prezesa Polbot – Kruszywa

VIII Finałowa Runda Pucharu Tedex WRC już za Nami. Emocje powoli opadają a rajdówki i ich załogi udają się na zasłużony odpoczynek.

Serdecznie gratulujemy zwyciezcy tegorocznej edycji Rajdu Barbórka Bis- Mariuszowi Walczakowi, kierowca Mazdy 323 pilotowany przez swojego syna Szymona stanął na najwyższym podium w ostatniej VIII Finałowej Rundzie Samochodowych Mistrzostw AK Centrum, która stanowiła w tym sezonie finał zmagań w Pucharze Tedex WRC.

Na starcie imprezy staneło 9 zawodników startujących w naszym Pucharze. Zwyciężył nasz ''Dominator'' Mariusz Kostecki ( Honda Civic ) drugie miejsce zajął Adam Kawiatkowski ( Fiat Seicento ) a trzecie miejsce na podium przypadło Damianowi Rokickiemu (BMW), który przy okazji każdej Super Próby zakończonego właśnie sezonu umilał czas publiczności prezentując jak się jeździ z tył napędem