Rally Mińsk Mazowiecki

"XVI RALLY WYSZKÓW"
o PUCHAR BURMISTRZA WYSZKOWA
28 - 29 września 2013

Dwudniowa impreza zgromadziła na starcie 52 załogi, które rywalizowały łącznie na 12 odcinkach specjalnych zlokalizowanych na terenie powiatu Wyszkowskiego. Było szybko i technicznie, sucho, mokro, ślisko. Na mecie w Wyszkowie zameldowały się 42 załogi. Zwycięzca rajdu w klasyfikacji generalnej został Michał Gąsior za kierownicą Subaru Impreza, drugie miejsce podium zajął Mariusz Kostecki ( Honda Civic ) a trzecie miejsce na pudle padło łupem Michała Załęckiego ( Citroen Saxo ). W Pucharze Tedex zwyciężył Mariusz Kostecki, drugie miejsce na podium zajął Marcin Jankowski ( Citroen Saxo ) a trzecie miejsce przypadło Adamowi Kwiatkowskiemu ( Fiat Seicento ).
Firma Tedex S. A. cały dzień podgrzewała atmosferę serwując pyszną grochówką dla wszystkich uczestników i  obsługi rajdu oraz wspierała- jako jeden z fundatorów nagród , konkurs dla dzieci dotyczący bezpieczeństwa w ruchu drogowym  oraz akcji Bezpieczna Droga Do Szkoły.

Rally Wyszków 2013 zakończył się następującą klasyfikacją:
Klasyfikacja generalna:

1. Michał Gąsior, Adam Kowalczyk (Subaru Impreza)
  2. Mariusz Kostecki, Adam Dźwigałowski (Honda Civic)
  3. Michał Załęcki, Kamil Kołosowski (Citroen Saxo)
  • Super Próba o Puchar Starosty Wyszkowskiego: Michał Gąsior,Adam Kowalczyk (Subaru Impreza)
  • Super Próba o Puchar Wójta Gminy Rząśnik: Michał Gąsior, Adam Kowalczyk (Subaru Impreza)
  • Super Próba o Puchar Wójta Gminy Długosiodło: Krzysztof Pacholec, Alexander Ilczuk(Honda Civic)
  • Super Próba o Puchar Prezesa P.P.H.U. „Tartak” Abramczyk: Marcin Jankowski, Artur Derlacz(Citroen Saxo)
  • Super Próba o Puchar Burmistrza Wyszkowa: Marcin Jankowski(Citroen Saxo)
  • Grand Prix o Puchar Prezesa AK Centrum:Marcin Jankowski(Citroen Saxo)

Wkrótce kolejne starcie tym razem Szutry. Miejmy nadzieję ze pogoda dopisze a jeśli  nie to z pewnością urozmaici i tak już ciekawe odcinki.