Aktualności

14.09.2010
puchar

Wystawa "STS TUNING-SHOW"
w Bydgoszczy 11-12.09.2010

Firma TEDEX zaprezentowała sportową linię olejów silnikowych i przekładniowych TEDEX WRC na odbywającej się już po raz siódmy wystawie „STS TUNING-SHOW”.

Do bydgoskiej hali sportowo-widowiskowej „Łuczniczka” przybyło wielu gości z całej Polski. W trakcie dwudniowej  imprezy można było zobaczyć wiele ciekawych aut sportowych, zabytkowych jak i tuningowanych, a także motocykli. Z roku na rok tuning staje się coraz bardziej popularny. Wystawa STS Tuning Show gościła najlepiej zmodyfikowane egzemplarze samochodów z całej Polski oraz te, które posiadają najlepsze nagłośnienie. Oprócz stałej ekspozycji podczas wystawy odbył się FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI W NAGŁOŚNIENIU SAMOCHODÓW oraz ELIMINACJA VII ZAWODÓW NAJLEPSZY TUNING POLSKI, w rywalizacji WOJNA PÓŁNOC-POŁUDNIE.
Jednymi z najciekawszych aut na wystawie były relikty polskiej motoryzacji. Mowa o Fiatach 126p wystylizowanych na tuningowy styl rust, który od razu rzuca się w oczy, bowiem rusty wyglądają na całkowicie zaniedbane auta.

Puchary TEDEX - 2018
OLEJE TEDEX WRC Więcej »
« powrót do aktualności

Copyrights © Tedex S.A. ul. Człuchowska 68a, 01-360 Warszawa
wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000403921, NIP 9441506727, kapitał zakładowy 3.250.000 zł, w całości wpłacony.

Wykonanie i aktualizacja strony - EPC System